Fiber patchkabler

Patchkabler

61 produkter

61 produkter

Side
pr. side
Faldende orden
  1. Patchkabel om1 LC-LC 62,5 metery dx 1 meter
    Patchkabel om1 LC-LC 62,5 metery dx 1 meter
    Patchkabel LC-LC 62,5/125 OM1 multimode, duplex, længde: 1,0 meter, farve: grå med LSZH kappe
    Vare nr.: 5713031009243
    På lager (25)
    153,- Vores pris 154,26 Vejl. Pris
  2. Patchkabel om1 LC-LC 62,5 metery dx 2 meter
    Patchkabel om1 LC-LC 62,5 metery dx 2 meter
    Patchkabel LC-LC 62,5/125 OM1 multimode, duplex, længde: 2,0 meter, farve: grå med LSZH kappe
    Vare nr.: 5713031009250
    På lager (8)
    164,94 Vores pris 166,30 Vejl. Pris
  3. Patchkabel om1 LC-LC 62,5 metery dx 5 meter
    Patchkabel om1 LC-LC 62,5 metery dx 5 meter
    Patchkabel LC-LC 62,5/125 OM1 multimode, duplex, længde: 5,0 meter, farve: grå med LSZH kappe
    Vare nr.: 5713031009274
    Fjernlager
    146,66 Vores pris 147,86 Vejl. Pris
  4. Patchkabel om1 LC-LC 62,5 metery dx 10 meter
    Patchkabel om1 LC-LC 62,5 metery dx 10 meter
    Patchkabel LC-LC 62,5/125 OM1 multimode, duplex, længde: 10,0 meter, farve: grå med LSZH kappe
    Vare nr.: 5713031009281
    Fjernlager
    190,02 Vores pris 191,57 Vejl. Pris
  5. Patchkabel om1 LC-SC 62,5 metery dx 3 meter
    Patchkabel om1 LC-SC 62,5 metery dx 3 meter
    Patchkabel LC-SC 62,5/125 OM1 multimode, duplex, længde: 3,0 meter, farve: grå med LSZH kappe
    Vare nr.: 5713031009311
    Fjernlager
    189,94 Vores pris 191,50 Vejl. Pris
  6. Patchkabel om1 LC-ST 62,5 metery dx 1 meter
    Patchkabel om1 LC-ST 62,5 metery dx 1 meter
    Patchkabel LC-ST 62,5/125 OM1 multimode, duplex, længde: 1,0 meter, farve: grå med LSZH kappe
    Vare nr.: 5713031009397
    På lager (11)
    159,53 Vores pris 162,15 Vejl. Pris
  7. Patchkabel om1 LC-ST 62,5 metery dx 10 meter
    Patchkabel om1 LC-ST 62,5 metery dx 10 meter
    Patchkabel LC-ST 62,5/125 OM1 multimode, duplex, længde: 10,0 meter, farve: grå med LSZH kappe
    Vare nr.: 5713031009434
    På lager (8)
    267,12 Vores pris 269,31 Vejl. Pris
  8. Patchkabel om1 SC-SC 62,5 metery dx 2 meter
    Patchkabel om1 SC-SC 62,5 metery dx 2 meter
    Patchkabel SC-SC 62,5/125 OM1 multimode, duplex, længde: 2,0 meter, farve: grå med LSZH kappe
    Vare nr.: 5713031009359
    På lager (6)
    180,04 Vores pris 181,52 Vejl. Pris
  9. Patchkabel om1 SC-SC 62,5 metery dx 10 meter
    Patchkabel om1 SC-SC 62,5 metery dx 10 meter
    Patchkabel SC-SC 62,5/125 OM1 multimode, duplex, længde: 10,0 meter, farve: grå med LSZH kappe
    Vare nr.: 5713031009380
    Fjernlager
    200,71 Vores pris 202,35 Vejl. Pris
  10. Patchkabel om1 SC-ST 62,5 metery dx 1 meter
    Patchkabel om1 SC-ST 62,5 metery dx 1 meter
    Patchkabel SC-ST 62,5/125 OM1 multimode, duplex, længde: 1,0 meter, farve: grå med LSZH kappe
    Vare nr.: 5713031009441
    På lager (40)
    167,05 Vores pris 169,79 Vejl. Pris
  11. Patchkabel om1 SC-ST 62,5 metery dx 3 meter
    Patchkabel om1 SC-ST 62,5 metery dx 3 meter
    Patchkabel SC-ST 62,5/125 OM1 multimode, duplex, længde: 3,0 meter, farve: grå med LSZH kappe
    Vare nr.: 5713031009465
    På lager (24)
    190,85 Vores pris 192,42 Vejl. Pris
  12. Patchkabel om1 SC-ST 62,5 metery dx 5 meter
    Patchkabel om1 SC-ST 62,5 metery dx 5 meter
    Patchkabel SC-ST 62,5/125 OM1 multimode, duplex, længde: 5,0 meter, farve: grå med LSZH kappe
    Vare nr.: 5713031009472
    Fjernlager
    221,13 Vores pris 222,94 Vejl. Pris

61 produkter

Side
pr. side
Faldende orden
© Bels.dk - Alle rettigheder forbeholdes