Fiber patchkabler

Patchkabler

119 produkter

119 produkter

Side
pr. side
Faldende orden
  1. Optifab Preterm fiberkabel 12xos2 lc-lc, 120m
    Optifab Preterm fiberkabel 12xos2 lc-lc, 120m
    Pretermineret fiberkabel, 12x OS2, LC-LC, 1 meter fan out i begge ender i spring á 5 cm, 3 mm tails, total længde 120 meter
    Vare nr.: 5705157055969
    Skaffevare
    8.669,46 Vores pris 8.719,15 Vejl. Pris
  2. Optifab Preterm fiberkabel 4xos2 lc-lc, 120m
    Optifab Preterm fiberkabel 4xos2 lc-lc, 120m
    Pretermineret fiberkabel, 4x OS2, LC-LC, 1 meter fan out i begge ender, 3 mm tails, total længde 120 meter
    Vare nr.: 5705157086048
    Skaffevare
    4.492,45 Vores pris 4.518,20 Vejl. Pris
  3. Optifab Preterm fiberkabel 4xom3 lc-lc, 170m
    Optifab Preterm fiberkabel 4xom3 lc-lc, 170m
    Pretermineret fiberkabel, 4x OM3, LC-LC, 1 meter fan out i begge ender, 3 mm tails, total længde 170 meter
    Vare nr.: 5705157086161
    Skaffevare
    6.607,91 Vores pris 6.645,80 Vejl. Pris
  4. Optifab Preterm fiberkabel 4xom3 lc-lc, 80m
    Optifab Preterm fiberkabel 4xom3 lc-lc, 80m
    Pretermineret fiberkabel, 4x OM3, LC-LC, 1 meter fan out i begge ender, 3 mm tails, total længde 80 meter
    Vare nr.: 5705157086222
    Skaffevare
    4.160,25 Vores pris 4.184,10 Vejl. Pris
  5. Optifab Preterm fiberkabel 12xom3 lc-lc, 100m
    Optifab Preterm fiberkabel 12xom3 lc-lc, 100m
    Pretermineret fiberkabel, 12x OM3, LC-LC, 1 meter fan out i begge ender i spring á 5 cm, 3 mm tails, total længde 100 meter
    Vare nr.: 5705157086345
    På lager (2)
    9.896,36 Vores pris 9.953,10 Vejl. Pris
  6. Optifab Preterm fiberkabel 4xom3 sc-sc, 140m
    Optifab Preterm fiberkabel 4xom3 sc-sc, 140m
    Pretermineret fiberkabel, 4x OM3, SC-SC, 1 meter fan out i begge ender, 3 mm tails, total længde 140 meter
    Vare nr.: 5705157086604
    Skaffevare
    5.792,04 Vores pris 5.825,25 Vejl. Pris
  7. Optifab Preterm fiberkabel 12xom3 sc-sc, 100m
    Optifab Preterm fiberkabel 12xom3 sc-sc, 100m
    Pretermineret fiberkabel, 12x OM3, SC-SC, 1 meter fan out i begge ender i spring á 5 cm, 3 mm tails, total længde 100 meter
    Vare nr.: 5705157086789
    Skaffevare
    9.896,36 Vores pris 9.953,10 Vejl. Pris
  8. Optifab Preterm fiberkabel 12xom3 sc-sc, 150m
    Optifab Preterm fiberkabel 12xom3 sc-sc, 150m
    Pretermineret fiberkabel, 12x OM3, SC-SC, 1 meter fan out i begge ender i spring á 5 cm, 3 mm tails, total længde 150 meter
    Vare nr.: 5705157086970
    Skaffevare
    12.421,74 Vores pris 12.492,95 Vejl. Pris
  9. Optifab Preterm fiberkabel 12xos2 lc-lc, 180m
    Optifab Preterm fiberkabel 12xos2 lc-lc, 180m
    Pretermineret fiberkabel, 12x OS2, LC-LC, 1 meter fan out i begge ender i spring á 5 cm, 3 mm tails, total længde 180 meter
    Vare nr.: 5705157055983
    Skaffevare
    10.417,78 Vores pris 10.477,50 Vejl. Pris
  10. Optifab Preterm fiberkabel 4xos2 lc-lc, 100m
    Optifab Preterm fiberkabel 4xos2 lc-lc, 100m
    Pretermineret fiberkabel, 4x OS2, LC-LC, 1 meter fan out i begge ender, 3 mm tails, total længde 100 meter
    Vare nr.: 5705157086123
    Skaffevare
    4.142,80 Vores pris 4.166,55 Vejl. Pris
  11. Optifab Preterm fiberkabel 4xom3 lc-lc, 60m
    Optifab Preterm fiberkabel 4xom3 lc-lc, 60m
    Pretermineret fiberkabel, 4x OM3, LC-LC, 1 meter fan out i begge ender, 3 mm tails, total længde 60 meter
    Vare nr.: 5705157086185
    Skaffevare
    3.616,33 Vores pris 3.637,05 Vejl. Pris
  12. Optifab Preterm fiberkabel 12xom3 lc-lc, 140m
    Optifab Preterm fiberkabel 12xom3 lc-lc, 140m
    Pretermineret fiberkabel, 12x OM3, LC-LC, 1 meter fan out i begge ender i spring á 5 cm, 3 mm tails, total længde 140 meter
    Vare nr.: 5705157086307
    Skaffevare
    11.916,69 Vores pris 11.985,- Vejl. Pris

119 produkter

Side
pr. side
Faldende orden
© Bels.dk - Alle rettigheder forbeholdes