Optisk transciver

Optisk transciver

8 produkter

8 produkter

pr. side
Faldende orden
  1. D-Link Mini-gbic sfp 1000baselx 10km dis-s310lx  - Billede 1
    Mini-gbic sfp 1000baselx 10km dis-s310lx
    Mini GBIC 1000BaseSX Gigabit Transceiver for singelmode fiber op til 10Km, passer D-LINK industri switche
    Vare nr.: 0790069437717
    Skaffevare
    2.411,85DKK 1.929,48DKK
  2. D-Link Mini-gbic sfp 1000basesx 2km dis-s302sx  - Billede 1
    Mini-gbic sfp 1000basesx 2km dis-s302sx
    Mini GBIC 1000BaseSX Gigabit Transceiver for multimode fiber op til 2Km, passer D-LINK industri switche
    Vare nr.: 0790069437700
    Skaffevare
    1.722,74DKK 1.378,19DKK
  3. D-Link Mini-gbic sfp 1000basesx 550m dis-s301sx  - Billede 1
    Mini-gbic sfp 1000basesx 550m dis-s301sx
    Mini GBIC 1000BaseSX Gigabit Transceiver for multimode fiber op til 550m, passer D-LINK industri switche
    Vare nr.: 0790069437694
    Skaffevare
    1.278,94DKK 1.023,15DKK
  4. D-Link Sfp 1000base-sx transceiver dem-312gt2  - Billede 1
    Sfp 1000base-sx transceiver dem-312gt2
    1000BASE-SX multi-mode SFP transceiver DEM-312GT2
    Vare nr.: 0790069332494
    Skaffevare
    3.435,23DKK 2.748,18DKK
  5. D-Link Sfp+ 10gbase-lr transceiver dem-432xt  - Billede 1
    Sfp+ 10gbase-lr transceiver dem-432xt
    10GBase-LR SFP+ Transceiver (10 Km) DEM-432XT
    Vare nr.: 0790069353208
    Skaffevare
    6.106,11DKK 4.884,89DKK
  6. D-Link Sfp+ 10gbase-sr transceiver dem-431xt  - Billede 1
    Sfp+ 10gbase-sr transceiver dem-431xt
    SFP+ 10GBASE-SR Multi-Mode Fibre Transceiver (300m) DEM-431XT
    Vare nr.: 0790069353130
    Skaffevare
    3.362,79DKK 2.690,23DKK
  7. D-Link Sfp+ 10gbase-t transceiver dem-410t  - Billede 1
    Sfp+ 10gbase-t transceiver dem-410t
    SFP+ 10GBASE-T Copper Transceiver DEM-410T
    Vare nr.: 0790069442353
    Skaffevare
    4.707,90DKK 3.766,32DKK
  8. D-Link Sfp gbic trans. sx lc dem-311gt  - Billede 1
    Sfp gbic trans. sx lc dem-311gt
    SFP GBIC transceiver, 1 x 1000 Mbps SX LC port (850nm). Multimode fiber Op til 550 m.
    Vare nr.: 0790069248153
    På lager (44)
    570,-DKK Vores pris 456,-DKK 570,01DKK Vejl. Pris

8 produkter

pr. side
Faldende orden
© Bels.dk - Alle rettigheder forbeholdes payment options - logo