Optisk transciver

Optisk transciver

8 produkter

8 produkter

pr. side
Faldende orden
  1. D-Link Mini-gbic sfp 1000baselx 10km dis-s310lx - Billede 1
    D-Link Mini-gbic sfp 1000baselx 10km dis-s310lx
    Mini GBIC 1000BaseSX Gigabit Transceiver for singelmode fiber op til 10Km, passer D-LINK industri switche
    Vare nr.: 0790069437717
    Skaffevare
    2.662,83DKK 2.130,26DKK
  2. D-Link Mini-gbic sfp 1000basesx 2km dis-s302sx - Billede 1
    D-Link Mini-gbic sfp 1000basesx 2km dis-s302sx
    Mini GBIC 1000BaseSX Gigabit Transceiver for multimode fiber op til 2Km, passer D-LINK industri switche
    Vare nr.: 0790069437700
    Skaffevare
    1.901,94DKK 1.521,55DKK
  3. D-Link Mini-gbic sfp 1000basesx 550m dis-s301sx - Billede 1
    D-Link Mini-gbic sfp 1000basesx 550m dis-s301sx
    Mini GBIC 1000BaseSX Gigabit Transceiver for multimode fiber op til 550m, passer D-LINK industri switche
    Vare nr.: 0790069437694
    Skaffevare
    1.412,04DKK 1.129,63DKK
  4. D-Link Sfp 1000base-sx transceiver dem-312gt2 - Billede 1
    D-Link Sfp 1000base-sx transceiver dem-312gt2
    1000BASE-SX multi-mode SFP transceiver DEM-312GT2
    Vare nr.: 0790069332494
    Skaffevare
    3.406,39DKK 2.725,11DKK
  5. D-Link Sfp+ 10gbase-sr transceiver dem-431xt - Billede 1
    D-Link Sfp+ 10gbase-sr transceiver dem-431xt
    SFP+ 10GBASE-SR Multi-Mode Fibre Transceiver (300m) DEM-431XT
    Vare nr.: 0790069353130
    Skaffevare
    3.334,53DKK 2.667,62DKK
  6. D-Link Sfp gbic trans. sx lc dem-311gt - Billede 1
    D-Link Sfp gbic trans. sx lc dem-311gt
    SFP GBIC transceiver, 1 x 1000 Mbps SX LC port (850nm). Multimode fiber Op til 550 m.
    Vare nr.: 0790069248153
    På lager: 68
    565,15DKK Vores pris 452,12DKK 565,16DKK Vejl. Pris

8 produkter

pr. side
Faldende orden
© Bels.dk - Alle rettigheder forbeholdes payment options - logo